ONLINE ČASOVI

Uporedo sa klasičnim pristupom, uvodimo i opciju časova online zbog novih tehnoloških trendova koji nam omogućavaju i ovakav vid rada.

• Interaktivnost:
    Naglašavamo interaktivnost online časova, ističući mogućnost postavljanja pitanja u realnom vremenu i dobijanje odgovora od profesora kao i brzu razmenu materijala
  • Prilagođenost:
    Online časovi su prilagođeni individualnim potrebama svakog učenika, omogućavajući im da napreduju u skladu sa svojim tempom i interesovanjima.
  • Fleksibilnost:
    Pored toga, naglašavamo fleksibilnost rasporeda online časova, koja omogućava učenicima da ih pohađaju iz udobnosti svog doma, bez potrebe za putovanjem.
  • Termini:
    Časovi se održavaju jedan na jedan putem odabrane aplikacije (Viber, Telegram, WhatsApp, Zoom, Google Meet).
    Online časovi se održavaju četvrtkom i petkom od 16:00 do 20:00 časova.
  • Trajanje časa:
    Svaki čas traje 60 minuta.
  • Zakazivanje:
    Zakazivanje časa je moguće najkasnije dan ranije u prepodnevnim časovima putem Vibera ili WhatsApp.
  • Za koga je namenjen ovakav način rada?
    Ovaj pristup je namenjen učenicima koji se pripremaju za srednje umetničke škole i fakultete, kao i svim učenicima koji pohađaju umetničke škole i fakultete.
  • Preporuke:
    Da biste uspešno i brzo koristili ovaj vid časova, potrebno je osnovno likovno predznanje o terminima.
  • Za dodatne informacije i savete, možete nas kontaktirati pozivom na broj 0603126857 svakog radnog dana od 15:00 do 20:00 časova.